Yine yollardayım

15 Ağustos 2008 – 21:19

Son bir haftayı yurtdışında yollarda geçirdim. Döndükten iki gün sonra tekrar, bu kez daha uzun bir süre için yollara düşüyorum. Yarın Bodrum’a yolculuk başlıyor. Bodrum’da akrabalarımızla geçireceğimiz bir kaç günden sonra ne yapacağımıza henüz karar vermedik, ama büyük olasılıkla Datça’da çok sevdiğimiz koylardaki küçük otellerde de bir süre kalacağız.

Arabayla yolculuk yapmayı çok seviyorum. Son iki tatilimde Amerika’da üç bin, Avrupa’da iki bin kilometre araba kullandım, ve önümüzdeki on günde Türkiye’de de iki bin kilometre yapmayı planlıyorum – aslında son zamanlarda tatillerimde neredeyse yalnızca araba sürüyorum. Bir kaç ay önce adını şimdi hatırlayamadığım ünlü bir mankenin “yalnızca araba sürerken beynimi dinlendirebiliyorum” dediğini okumuştum; bir mankenle ortak bir noktam olabileceğine şaşırıyorum ama galiba benim için de bu geçerli.

Bu tatilin en zor yanı ise yeterince online olamayacak olmam. Şu an süregelen bazı işlerim var, ve onları takip etmekte zorlanacağım. Yine de bu iki hafta hem bu işler, hem de Eylül ayında başlamak istediğimiz yeni projemiz için enerji toplayacağımız bir dönem olacak.

… ve tabi nete bağlandıkça daha sakin bir beyinle yazdığım yeni blog yazılarımı da göndereceğim.

  1. “Yine yollardayım” için 2 Yorum

  2. Size iyi tatiller. Bende araba kullanırken dinlendiğimi hisederim.(tabi trafiksiz yollarda) Tatilinizin sorunsuz geçmesini dilerim. Tatil sonu dinlenmiş bir şekilde yazacağınız yazıları bekliyor olacağım. Tatile gidemeyen bende kendimi sandaletliseyahat.blogspot.com gibi gezi yazılrı ile avutuyor olacağım.

    selim zaloglu tarafından 16 Ağu 2008 tarihinde

  3. Iyi tatiller, Caglar Abi!

    Iskender tarafından 16 Ağu 2008 tarihinde

Yorum yaz