JCI, İTO ve Endeavor’dan Girişimcilik günleri

19 Kasım 2008 – 17:58

Son zamanlarda girişimcilikle ilgili neredeyse her hafta bir etkinlik, yarışma, eğitim düzenleniyor. Hafta başında Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlenen ödül töreninden sözetmiştim. Hafta sonu da JCI İstanbul, İTO ve Endeavor‘un Global Girişimcilik Haftası çerçevesinde düzenlediği Girişimcilik Günleri etkinliği var.

22-23 Kasım (Cumartesi-Pazar) tarihlerinde gerçekleşecek bu etkinlikte KOBİ’ler ve potansiyel girişimcilere iş planı ve proje hazırlama, finansman, satış teknikleri gibi konularda bilgi verilecek. 23 Kasım Pazar günü “Başarılı Girişimcilerden İpuçları” isimli bölümde ben de konuşmacı olarak yer alacağım. Katılım için jciistanbul.org adresindeki formu doldurmak gerekiyor. Katılım ücretli.

  1. “JCI, İTO ve Endeavor’dan Girişimcilik günleri” için 2 Yorum

  2. Link http://www.jcistanbul.org/ şeklinde olacaktı sanırım, gözünüzden kaçmış olmalı.

    Uğur ÇELENK tarafından 14 Şub 2009 tarihinde

  3. Girişimcilikle ilgili aktivitelerin artmasına çok seviniyorum öncelikle.. Geçtiğimiz hafta Endeavor’un Global Girişimcilik Haftası’na katıldım ve kesinlikle kendi adıma çok yararlı olduğunu söyleyebilirim. Konuşmacılar süperdi ve bir kez daha doğru yolda olduğumu anladım.. Herkes kurumsal şirketlerde, büyük binalarda çalışmak zorunda değil… Ancak insanların bu konuda teşviğe ihtiyacı var ve bu etkinlik katılan herkes için çok yararlı oldu diyebilirim.

    Zeynep Süren tarafından 24 Kas 2009 tarihinde

Yorum yaz