2009’un getirdikleri

18 Ocak 2009 – 16:06

2009’a pek de iyi başlamadım. 2 Ocak’ta büyük bir saksı (ofiste büyük çiçekleri seviyoruz) ve çok daha büyük bir çiçek toprağı torbasını taşıyıp bir gün sonra bel fıtığı oldum. Bir kaç gün yattım; sonrasında tam epey iyileştim derken dün yeniden bir yanlış hareket yaptım ve işte yine yataktayım.

İnsanın sağlığı yerinde değilken teknoloji ve ekonomi okumak, blog yazmak, bir şeyler üretmek yerine Adam Fawer okumak, Frasier ve Closer izlemek daha çekici geliyor. Bunun sonucunda da 2008 dileklerimin en azından bir kısmını Ocak ayında gerçekleştirememiş oldum.

Yine de 2009 o kadar da kötü başladı diyemem: Geçen hafta Google Enuygun.com’la barıştı (anlamadığımız bir nedenle arama sonuçlarında çıkmamaya başlamıştık. Nedeninin “aging delay” olduğu sonucuna varmıştık, neyse ki bir ay içinde düzeldi.) ADSL alanında birlikte çalıştığımız şirketlere bir büyük şirket etklemek üzere ilk görüşmelerimizi yaptık; ve ilk izlenimimize göre hızlı ilerleyeceğiz gibi görünüyor. Doktorsitesi’nde güzel gelişmeler oluyor; yeni altyapı ve önyüze geçtikten sonra Google’ın indekslemesi epey tamamlandı ve trafikte güzel bir artış gözlemliyoruz.

Bu yazıyı blogumu açtığım günden beri verdiğim en uzun arayı sonlandırmak için yazdım.  Şimdi biraz yatmam gerekiyor; sonra daha “dolu” içerikli bir yazı için tekrar bilgisayar başına geleceğim.

  1. “2009’un getirdikleri” için Bir Yorum

  2. geçmiş olsun.hergün yazı eklenmişmi diye bakıyorum ama maalesef göremiyorum.keşke hergün bir yazı yazsan ,ne oldugu önemli değil.bir internet girişimcisinin gün içinde ne yaptıgını okumak isterim.

    halil ibrahim öztürk tarafından 22 Oca 2009 tarihinde

Yorum yaz