Günler ve yıllar

3 Haziran 2009 – 22:13

“Çocuk doğduktan sonra günler yavaş, yıllar çabucak geçer” demişlerdi. Kızım Yasemin doğduğundan beri günler çok hızlı geçiyor; geceler daha da hızlı geçiyor. Son yazımın üzerinden bir aydan fazla zaman geçmiş, bana dün gibi geliyor.

Blog yazmadığım bir ay boyunca bir taraftan Yasemin’le uğraşırken bir taraftan da Enuygun.com’u geliştirme çalışmalarına yoğunlaştım. Her iki tarafta da işler fena gitmiyor; biz kızıma alıştık, o da bize alıştı, yaşadığımız panikler ve uykusuz geceler epey azaldı. Enuygun.com’un ziyaretçi sayıları sürekli artıyor, bilinirliği ve güven de artıyor, ve bu da başvuru sayılarına yansıyor. Önceki hafta Kasko modülünü hayata geçirdik ve ilk olarak Garanti Bankası / Eureko Sigorta’nın hizmetini tanıtmaya başladık. Bugün TEB kredilerini yayına aldık. İki büyük bankayla daha bu ay içerisinde çalışmaya başlayacağımıza inanıyorum. ADSL’nin yeni oyuncusu Doping / Millenicom, dünden beri yayında, ve ilk başvurular gelmeye başladı bile.

Günler hızlı geçiyor, yani benim hem eve hem işe daha yoğun zaman ayırmam gerekiyor. Ama bu da çok keyifli bir süreç. Şimdi gidip kızımla ilgilenmem gerek, bugün bir türlü uyumadı. Dönebilirsem uzun süredir aklımda olan bir konuda yazacağım. Olmazsa da artık başka zaman tamamlarım. :)

 1. “Günler ve yıllar” için 3 Yorum

 2. Hocam

  Demekki başarılı olabilmemiz için bir an önce baba olmamızda yarar var:)

  Bir bebek insanın hayatını mükemmel güzelleştirdiği gibi iş hayatındada başarılı olmaya olanak sağlıyor gibi geliyor bana..

  yoksa yanılıyormuyum…

  Saygılar sevgiler..

  Thakin tarafından 4 Haz 2009 tarihinde

 3. hayat gerçekten hızlı akıp gidiyor allah analı babalı büyütsün dilerim.. enuygun.com içinde faizlerde tüketiciye kollayan bankaları tercih etmneizi rica ederim teşekkürler

  sedat tarafından 4 Haz 2009 tarihinde

 4. Seninle biz de baban da gurur duyduk..Eminim kızın da seninle gurur duyacaktır.. Baban için yazdıklarını okudum.. Etkilenmemek ne mümkün.. Hayatındaki yeni sayfanın adı baba olmak, kokusu ise mis gibi Yasemin kokusu..
  Sen hep başarılıydın.Şimdi sadece başarılı bir babasın artık..
  Sağlıkla ve Sevgiyle kal..
  Nurşen

  Nurşen tarafından 5 Haz 2009 tarihinde

Yorum yaz