Bir yılı atlamışım

22 Ocak 2012 – 22:49

Son iki yıldır sık sık “blogunuzu takip ediyordum, neden artık yazmıyorsunuz” sorusuyla karşılaştım. Tabi ki yazdıklarımın takip edildiğini duymak hoşuma gitti, ama  yazmayı bu kadar ihmal ettiğim için de her soruda biraz canım sıkıldı. Bugün artık yeniden başlamamın zamanı geldi diye wordpress’in başına oturdum, ve son yazımın tarihine baktığımda blogumu güncellemeyi ihmal ettim düşüncesinin epey iyimser olduğunu farkettim – tam bir buçuk yıldır hiç bir şey yazmamışım! Söyleyecek bir şeyim kalmamış olsa sürekli yazacak bir şey aklıma gelmezdi; sanırım başka şeylerin araya girmesi yüzünden zaman bulamadım.

Araya giren şeylere bir örneği aşağıda veriyorum.

Oğlumun ilk saç tıraşı

Bugünden sonra blogumda yazmaya devam edeceğim. Eğer takip ediyorsanız, bana lütfen iletişim formundan ya da twitterdan (caglar_erol) ulaşarak ne hakkında yazmamın sizin için ilginç olacağını söyleyin — böylece blogumu aktif tutmak için bana çok yardım etmiş olursunuz.

 1. “Bir yılı atlamışım” için 4 Yorum

 2. “Türkiye’de web girişimcisi olmak” başlığı altında her yazınızı zevkle okurum.

  Bayram Ali tarafından 23 Oca 2012 tarihinde

 3. erol bey yazılarınızı ve projelerinizi (internet)yakından takip ediyorum,sizden blog yazanlar için bloglarını nasıl gelıştırebilecekleri hakkında yazılar bekliyorum

  sezgin tarafından 23 Oca 2012 tarihinde

 4. Takipteyiz… Ne yazarsanız okuruz.

  Emre Eren tarafından 26 Oca 2012 tarihinde

 5. Daha önceki yazılarınızda girişime başlamak, şirket kurulumu ve yatırım almanın yolları gibi konulara değinmiştiniz. Hepsi çok faydalıydı. Farklı olarak, girişimini bir şekilde belirli konuma getirmiş ve karlılığı sağlamış girişimciler için tavsiyelerinizi okumak beni çok sevindirir. Örneğin, ekip kurmak/ekibi büyütmek, markalaşma yolunda atılabilecek adımlar, faydalı iş birlikleri için yapılabilecekler vb. gibi işi biraz daha büyütmek, bir sonraki aşamaya getirmek gibi konularda tavsiyeler ve ipuçları olabilir. Gerek girişimleriniz, gerekse gelişiminde aktif rol oynadığınız yatırımlarınızda bu konularda çok fazla tecrübe sahibi olduğunuza eminim :) Selamlar.

  Yiğit Cengiz tarafından 22 Mar 2012 tarihinde

Yorum yaz