Hakkımda

Merhabalar. Bloguma hoşgeldiniz! Ben Çağlar Erol. Karşılaştırma platformu Enuygun.com‘un ve danışmanlık şirketi Eumeda‘nın kurucu ortağı, doktorsitesi.com‘un ortağı ve yönetim kurulu üyesi, tasit.com‘un ortağıyım. Tabi en çok cember.net‘in kurucusu olarak biliniyorum (aslında eşim Nihan’la birlikte iki kurucusundan biriyim). Bugünlerde de melek yatırımcı, girişimci ve danışman şapkalarımla çalışıyorum.

1997 yılında Boğaziçi Üniversitesi Elektrik – Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldum. 1999 yılında aynı üniversitede MBA derecemi aldım. Türkiye’de Comnet, IBM, Superonline gibi şirketlerde çalıştıktan sonra Accenture Frankfurt ofisi’nde yaklaşık dört yıl bilişim danışmanı olarak çalıştım.

Türkiye’ye döndükten sonra eşim Nihan Çolak Erol’la birlikte Türkiye’nin ilk online business networking platformu cember.net‘i şirketimiz Euda altında hayata geçirdik. Euda / cember.net, 2008 Ocak ayında XING tarafından satın alındı.

R2 International GmbH ile ortak kurduğumuz Enuygun.com, konut kredileri, ihtiyaç kredileri ve taşıt kredileri, kasko, ADSL seçenekleri ve GSM tarifeleri alanlarında karşılaştırma servisi veriyor. Almanya, İspanya dahil Avrupa’nın çeşitli ülkelerindeki kardeş projelerle birlikte büyüttüğümüz Enuygun.com, karşılaştırma alanında ciddi bir potansiyele sahip bir proje.

Eumeda, Türkiye’de internet alanındaki deneyimlerimizle danışmanlık verdiğimiz şirketimiz. İnternet girişimciliğiyle ilgili her konuda sağladığımız danışmanlık hizmetiyle ilgili ayrıntılı bilgi için bana iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Hakkımda daha  farklı bilgileri Google‘da ve de Ekşi Sözlük‘te bulabilirsiniz.